Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Piękno to pojęcie względne

Natomiast każdy z nas pragnie się tak czuć. I choć na definicję piękna nie składa się jedynie nasz wygląd, to jest on niezwykle ważny i wpływa na poczucie własnej wartości.

Blog ARTMEDICA jest miejscem, w którym świadczone są kompleksowe usługi w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu. Jesteśmy otwarcie na szerokie grono Klientów, którzy pragną poprawić jakość swojej skóry, a dzięki temu poczuć się zdrowiej i lepiej.

 

Blog ARTMEDICA

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest piękny na swój sposób, natomiast jeśli istnieje cokolwiek, co sprawia, że nie czujemy się w swojej skórze zbyt dobrze, ARTMEDICA i zespół ją tworzący zrobią wszystko, by temu skutecznie zaradzić. Jesteśmy miejscem, w którym możesz skorzystać z najnowocześniejszych zabiegów, których parametry będą odpowiednio dopasowane do potrzeb skóry oraz Twoich oczekiwań.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, ze trafiasz pod ręce wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy działając w oparciu o innowacyjny sprzęt, sprawdzone metody i odpowiednie preparaty, zadbają o Twój wygląd, a dzięki jego poprawie także o dobre samopoczucie.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo o które dbamy na wszystkich płaszczyznach. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz jesteśmy na bieżąco z nowinkami branżowymi, dzięki czemu jakość naszych usług nadal wzrasta. Jesteśmy ludźmi z ogromną pasją do wykonywanego zawodu, angażującymi się w każdy pojedynczy problem, z którym zgłasza się do nas Pacjent.

Zapraszamy o zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Czas zadbać o siebie! Odwiedź naszą klinikę a my zrobimy wszystko, byś poczuł się w niej wyjątkowo.