Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Piękno to pojęcie względne

Natomiast każdy z nas pragnie się tak czuć. I choć na definicję piękna nie składa się jedynie nasz wygląd, to jest on niezwykle ważny i wpływa na poczucie własnej wartości.

Klinika ARTMEDICA jest miejscem, w którym świadczone są kompleksowe usługi w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu. Jesteśmy otwarcie na szerokie grono Klientów, którzy pragną poprawić jakość swojej skóry, a dzięki temu poczuć się zdrowiej i lepiej.

 

Cennik

Zapoznałeś się z naszą ofertą i interesują Cię ceny poszczególnych zabiegów? Poznaj aktualne z nich w Klinice ARTMEDICA Poznań. Gwarantujemy najwyższa jakość usług, jednocześnie zapewniając atrakcyjne ceny. Sprawdź je już teraz!

korekcja uszu – 6 000 – 9 000 PLN;
operacja nosa:
części chrzęstnej – 18 000 PLN;
części kostnej – 16 000 PLN;
karboksyterapia – 300 – 600 PLN;
laser frakcyjny CO2 – 400 – 1 200 PLN;
liposukcja – 8 000 – 11 000 PLN.

Do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając zarówno najlepszą kurację, jak i odpowiednie preparaty. W związku z tym niektóre ceny nie są stałe, natomiast uzależnione od poszczególnego rodzaju zabiegów oraz  zastosowanych preparatów.

Gwarantujemy dogodne warunki realizacji naszych usług, spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Szacunkowy koszt całego danego zabiegu określany jest przed przystąpieniem do niego, zaś koszt ostateczny nie różni się znacząco od tych ustaleń.